Home > Instalacje dla budownictwa > Instalacje dla domu > Ogrzewanie > Energia elektryczna > Konwektory, termowentylatory i inne małe grzejniki

Grzejnik panelowy elektryczny EPX 1000

grzejnik_panelowy_epx1500_epc_1500_dimplexPanelowe grzejniki konwektorowe ze sterowaniem elektronicznym EPX. Łączą w sobie wysoką jakość wykonania i stylowe wzornictwo (dopasowane do linii pieców akumulacyjnych DuoHeat). Szeroka gama sterowników umożliwia komfortowe zarządzanie pojedynczym grzejnikiem, jak również całym systemem grzewczym w domu.

Jest to całkiem nowa seria panelowych grzejników ściennych z bardzo czułym elektronicznym termostatem, zapewniającym komfort użytkowania i wysoką sprawność urządzenia. Gdy temperatura pokojowa zbliża się do żądanej wartości zadanej, zredukowana zostaje moc zasilająca elementy grzejne, a temperatura pokojowa jest ściśle monitorowana z dokładnością do +/-0,3°C. Eliminuje to efekt przegrzania się lub niedogrzania pomieszczenia oraz znacznie poprawia komfort cieplny i ekonomiczność eksploatacji urządzenia. Sterowanie elektroniczne jest całkowicie bezgłośne i niezawodne, osiągi nie pogorszą się nawet po wielu latach użytkowania. W zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika, linia EPX może być wyposażona w szeroką gamę elektronicznych programatorów. Kasetowa konstrukcja oraz możliwość łatwej zamiany sterowników umożliwia komfortowe zarządzanie zarówno pojedyńczym grzejnikiem, jak również całym sysytemem ogrzewania elektrycznego w domu.

EPX jest linią doskonale dopasowaną do pieców akumulacyjnych DuoHeat. Dotyczy to zarówno stylu i wzornictwa, jak i możliwości ich wykorzystania. Wybór spośród szerokiej gamy wymiennych modułów sterowniczych (programatorów) zwiększa elastyczność zastosowań, umożliwiając dostosowanie systemu grzewczego do wymagań każdego użytkownika. Jest to bardzo istotne z punktu widzenia ekonomii i komfortu użytkowania, zwłaszcza tam, gdzie grzejniki panelowe są jedynym źródłem ogrzewania.

Dodatkowe programatory (np. tygodniowe) nie są wliczone w cenę urządzenia.

Parametry techniczne

  • Wymiary: 620 szer. x 430 wys. x 108 gł. mm
  • Moc grzewcza: 1 kW
  • Waga: 6,2 kg
  • Kolor: kremowo-biały.
Interesuje Cię ten produkt? Potrzebujesz fachowej porady?
Interloop.pl albo Interloop.pl


Wyślij zapytanie
Dotyczy produktu Grzejnik panelowy elektryczny EPX 1000
Twoje imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Twój nr telefonu
Treść zapytania