Instalacje elektryczne, teletechniczne, gazowe i wodne

Instalacje elektryczne, teletechniczne, gazowe, wodne w tym c.o. i c.w.u, wod-kan, oraz systemy detekcji gazów niebezpiecznych.

Żadna z nowo powstających lub już istniejących budowli nie może obyć się bez instalacji zapewniających prawidłowe funkcjonowanie obiektu. Wychodząc temu zapotrzebowaniu naprzeciw świadczymy usługi w zakresie prac związanych z wykonywaniem instalacji elektrycznych, teletechnicznych, multimedialnych, gazowych, wodnych w tym c.o. i c.w.u, wod-kan oraz systemów detekcji gazów niebezpiecznych. W ramach kompletacji działań obejmujących tę tematykę wykonujemy projekty instalacji zarówno dla klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. Wykonujemy również usługi na podstawie projektów dostarczonych przez klientów. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów wykonujemy również prace związane z modernizacją lub naprawą instalacji już istniejących. Bazując na wieloletnim doświadczeniu możemy podejmować się zadań nietypowych.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich klientów zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych. Ponieważ każdy obiekt niezależnie od wielkości i przeznaczenia musi być wyposażony chociaż w najprostszą instalację.

Technologia i usługi

W ramach prac związanych z instalacjami elektrycznymi wykonujemy:

 • instalacje i roboty elektryczne wewnętrzne i zewnętrzne
 • instalacje odgromowe i przeciwprzepięciowe itp
 • instalacje inteligentnych domów
 • pomiary elektryczne.

W ramach prac związanych z instalacjami teletechnicznymi wykonujemy:

 • okablowanie strukturalne
 • instalacje domofonowe i wideofonowe,
 • instalacje sygnalizacji pożaru,
 • instalacje alarmowe wraz z telewizją przemysłową CCTV.

W ramach prac związanych z instalacjami multimedialnymi wykonujemy:

 • systemy konferencyjne i nagłaśniające,
 • okablowanie dla instalacji multimedialnych,
 • systemy prezentacji multimedialnych.

W ramach prac związanych z instalacjami gazowymi wykonujemy wszelkie instalacje gazowe wewnętrzne dla gazu ziemnego i płynnego. Mogą to być instalacje zasilające odbiorniki takie jak: urządzenia domowe, kotłownie, urządzenia grzewcze, urządzenia technologiczne i przemysłowe. Wykonujemy również instalacje na potrzeby przepływu czynników chłodniczych do klimatyzacji i pomp ciepła i in.

W ramach prac związanych z instalacjami wodnycmi w tym c.o. i c.w.u, wod-kan wykonujemy wszelkiego rodzaju prace związane z zaopatrzeniem i dystrybucją wody w obranym obiekcie.

W ramach prac związanych z instalacją systemów detekcji gazów niebezpiecznych w obiektach gdzie mogą pojawiać się wycieki gazów toksycznych lub stwarzających możliwość wybuchu, wyposażamy naszych klientów w sprzęt i wykonujemy instalacje chroniące ich mienie i życie pracujących lub mieszkajacych tam ludzi.

Partnerzy i Produkty

Oferowane przez nas materiały, części i urządzenia umożliwiające realizację każdego z powyższych zadań są wysokiej jakości. Zaopatrujemy się tylko u sprawdzonych dostawców tak aby uzyskać odpowiednią jakość usług. Wielokrotnie korzystamy z ich doświadczenia i technologii tworząc instalację nowoczesną, prostą i niezawodną. Nasze przygotowanie zawodowe oparte na naszych dostawcach pozwala nam na indywidualne i optymalne przygotowanie wariantowej oferty wykonania lub modernizacji każdej instalacji.
Każda z powyżej wykonywanych instalacji powstaje dzięki całej sieci dostawców umożliwiających jej realizację. Nie sposób jest więc wymienienie wszystkich naszych partnerów bez obawy pominięcia któregokolwiek. Szczegóły dotyczące konkretnych instalacji mogą państwo otrzymać bezpośrednio kontaktując się z nami.