Home » Instalacje dla budownictwa » Instalacje dla biznesu » Systemy wentylacyjne »

Systemy wentylacyjne

Zapewnienie komfortu dla ludzi przebywających w pomieszczeniach polega na utrzymaniu odpowiedniej temperatury, wilgotności powietrza w granicach właściwych i korzystnych dla zdrowia oraz odpowiedniej wymiany powietrza. Identyczne parametry dotyczą pomieszczeń magazynowych lub wytwórczych ponieważ różne gałęzie produkcji przemysłowej i hodowlanej wymagają ze względów technologicznych ściśle określonych warunków.

Mając to na względzie prowadzimy prace montażowe i sprzedaż urządzeń na potrzeby poprawienia lub dostosowania warunków użytkowanych pomieszczeń w mieszkaniach, domach, biurach, obiektach użyteczności publicznej jak również budowlach związanych z przemysłem tj. halach magazynowych, halach fabrycznych, warsztatach samochodowych itp. Oferujemy kompleksową obsługę zarówno odbiorcy indywidualnego jak i korporacyjnego rozpoczynając od koncepcji i projektu, poprzez wycenę, dostawę urządzeń i materiałów, fachowe wykonanie usługi, serwis gwarancyjny i po gwarancyjny oraz sezonowy przegląd urządzeń.

Dobieramy rozwiązania zapewniające komfort, wygodę oraz minimalizację kosztów inwestycji i eksploatacji.

Technologia i usługi

Nasza oferta dotycząca systemów wentylacyjnych obejmuje następujące systemy:

 • wentylację grawitacyjną,
 • wentylację mechaniczną wywiewną,
 • wentylację mechaniczną nawiewno-wywiewną,
 • wentylację mechaniczną nawiewno-wywiewną z odzyskiem ciepła,
 • wentylację mechaniczną nawiewno-wywiewną z aparatami nagrzewczo-klimatyzacyjno-wentylacyjnymi
 • występującymi w różnych konfiguracjach.

W celu realizacji powyższych zadań związanych z budową systemów wentylacyjnych korzystamy z urządzeń i elementów składowych wentylacji takich jak m in.:

 • centrale wentylacyjne,
 • centrale wentylacyjne z rekuperacyjnym odzyskiem ciepła,
 • komory klimatyzacyjne,
 • centrale wentylacyjne,
 • osuszacze powietrza, oczyszczacze powietrza, nawilżacze powietrza,
 • wentylatory przemysłowe takie jak: osiowe, odśrodkowe, kanałowe, promieniowe, dachowe,…. i inne.
 • wentylatory dla domu i biura, m.in..: łazienkowe, kuchenne, chłodząco-mieszające, dymowe do kominka
 • kanały wentylacyjne – wykonane z różnego rodzaju materiałów, różnego kształtu i przekroju o różnej sztywności i możliwym różnym posadowieniu oraz innych cechach i właściwościach.

Partnerzy i produkty

Oferowane przez nas urządzenia posiadają wysoką jakość i niezawodność. Kupujemy je u sprawdzonych dostawców i producentów. Niejednokrotnie korzystamy z ich doświadczenia i technologii przekazując tym samym nowoczesną myśl techniczną naszym odbiorcom. Nasza znajomość zagadnień techniki wentylacyjnej pozwala nam na indywidualne i optymalne przygotowanie wariantowej oferty wykonania lub modernizacji instalacji wentylacyjnej.

W naszej ofercie znajdą najnowocześniejsze rozwiązania wiodących producentów urządzeń i instalacji wentylacyjnych m.in.: KARPOL, ROSENBERG, SYSTEMAIR, VENTURE INDUSTRIES, UNIWERSAL, SALDA, LINDBAD, SMAY, MERCOC, RDJ KLIMA, ROCKWOOL, IGLOTECH, i wiele innych.

Nasze doświadczenie

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych jak i korporacyjnych takich jak: sklepy, supermarkety, salony sprzedaży, stacje paliw, restauracje, bary, kawiarnie, hotele, motele, kina, teatry, szpitale, apteki, hurtownie, urzędy, zakłady mięsne, piekarnie, cukiernie, biura i wszyscy inni wymagający wentylowania, osuszania lub nawilżania pomieszczeń. Na życzenie prześlemy kokretne przykłady.

Rekuperatory

W tym dziale znajda Państwo naszą ofertę na rekuperatory: - do odzysku ciepła ze spalin - do odzysku ciepła z systemu wentylacyjnego...czytaj dalej...

Wentylatory

W tym dziale znajda Państwo naszą ofertę na wentylatory....czytaj dalej...