Home > Sprzęt turystyczny i wypoczynkowy

Sprzęt turystyczny i wypoczynkowy

tourOdpoczywamy różnie: jednym wystarczy spokojny tydzień nad jeziorem, innym bardzo aktywny czas spędzony na skałkach czy na spływie górskimi rzekami. Jedni wolą komfort hotelowego pokoju, grilla z przyjaciółmi na działce czy w ogrodzie, inni szalone wyprawy, karimatę i gotowanie w plenerze.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom przygotowaliśmy różnorodną ofertę. Właściwie każdy znajdzie tu coś dla siebie.

  • Sympatycy wypoczynku pod namiotem, karawaningu czy pieszych wycieczek znajdą u nas butle gazowe, kartusze, kuchenki, palniki, lampki, naczynia turystyczne, szpilki, śledzie (te w śmietanie zostawiamy marketom spożywczym), linki i inne.
  • Zwolennikom błogiego spokoju proponujemy wygodne hamaki, krzesełka wiszące, grille przenośne i stacjonarne, kosze i plecaki piknikowe, lampy owadobójcze i inne.
  • Dla ?działkowiczów? mamy kuchenki gazowe nablatowe, promienniki, piecyki gazowe?
  • Dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą bądź nie chcą mieć w domu dużej kuchenki, mamy dwupalnikowe i trzypalnikowe kuchenki na gaz ziemny.
  • Oferujemy również wszelkiego rodzaju akcesoria do podłączeń: reduktory, węże do gazu, złączki, redukcje, uszczelki i inne.

Od wielu lat nasi Klienci zwracają się do nas z licznymi zapytaniami dotyczącymi sprzętu turystycznego, m.in: czy butla gazowa jest bezpieczna, jak podłączyć kuchenkę do butli, jaki kartusz lepszy, jak podłączyć amerykański grill itp. Dlatego postanowiliśmy stworzyć zakładkę ?Porady?, w której znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Gdyby jednak Wasze pytanie było inne od zawartych w zakładce, prosimy o kontakt. Z pewnością postaramy się pomóc.

Interesuje Cię ten produkt? Potrzebujesz fachowej porady?
Interloop.pl albo Interloop.pl


Wyślij zapytanie
Dotyczy produktu Sprzęt turystyczny i wypoczynkowy
Twoje imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Twój nr telefonu
Treść zapytania