Home » Sprzęt turystyczny i wypoczynkowy »

Sprzęt turystyczny i wypoczynkowy

Odpoczywamy różnie: jednym wystarczy spokojny tydzień nad jeziorem, innym bardzo aktywny czas spędzony na skałkach czy na spływie górskimi rzekami. Jedni wolą komfort hotelowego pokoju, grilla z przyjaciółmi na działce czy w ogrodzie, inni szalone wyprawy, karimatę i gotowanie w plenerze.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom przygotowaliśmy różnorodną ofertę. Właściwie każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Sympatycy wypoczynku pod namiotem, karawaningu czy pieszych wycieczek znajdą u nas butle gazowe, kartusze, kuchenki, palniki, lampki, naczynia turystyczne, szpilki, śledzie (te w śmietanie zostawiamy marketom spożywczym), linki i inne.

Zwolennikom błogiego spokoju proponujemy wygodne hamaki, krzesełka wiszące, grille przenośne i stacjonarne, kosze i plecaki piknikowe, lampy owadobójcze i inne.

Dla działkowiczów mamy kuchenki gazowe nablatowe, promienniki, piecyki gazowe.

Dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą bądź nie chcą mieć w domu dużej kuchenki, mamy jedno, dwu i trzypalnikowe kuchenki na gaz ziemny i propan butan. Oferujemy również wszelkiego rodzaju akcesoria do podłączeń: reduktory, węże do gazu, złączki, redukcje, uszczelki i inne.

Od wielu lat nasi Klienci zwracają sie do nas z licznymi zapytaniami dotyczącymi sprzętu turystycznego, m.in: czy butla gazowa jest bezpieczna, jak podłączyć kuchenkę do butli, jaki kartusz lepszy, jak podłączyć amerykański grill itp. Dlatego postanowiliśmy stworzyć zakładkę “Porady”, w której znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Gdyby jednak Wasze pytanie było inne od zawartych w zakładce, prosimy o kontakt. Z pewnością postaramy się pomóc.


KATALOGI

Akcesoria turystyczne

Butle gazowe na propan-butan

Kuchenki

Lampki

Grille

Kartusze / naboje gazowe

Naczynia turystyczne

Promienniki ciepła na butle gazowe i kartusze

Akcesoria gazowe

Akcesoria namiotowe

Serwis

Promocje

Nowości

Aktualności