Home » Architektura krajobrazu » Asortyment rekreacyjno-wypoczynkowy » Hamaki »

Hamaki

Hamak to doskonały sposób na relaks. Zarówno ustawiony w ogrodzie jak i podwieszony na stelażu czy pod sufitem stanowi wygodne miejsce wypoczynku.

Dzieci uwielbiają spać i bawić się na hamaku, dorośli zaś zażywać kąpieli słonecznych, czytać książkę czy zwyczajnie się zdrzemnąć.

W naszej ofercie posiadamy hamaki wykonane w wysokiej jakości bawełny oraz z wyjątkowego materiału DURACord.

Tkanina bawełniana zapewnia komfort i wygodę, a co najważniejsze jest przyjazna alergikom.

Tkanina DURACord, to połączenie właściwości poliestru i miękkości bawełny. Tkanina ta jest bardzo wytrzymała i odporna na zanieczyszczenia, ścieranie i odkształcanie. Specjalna powłoka chroni hamak przed plamami, grzybami i pleśnią, a także promieniowaniem UV, dzięki czemu kolory będą wciąż intensywne. Tkanina ta niemal zupełnie nie wchłania wody (absorbcja na poziomie 0,01%) więc nie ma problemu ze schnięciem hamaka po deszczu czy czyszczeniu. Hamaki z tkaniny DURACord mogą wisieć na zewnątrz i nic im się nie stanie. Ani deszcz, ani słońce, ani nawet brudne nóżki naszych pociech nie zrobią mu krzywdy.

Hamaki dostępne są w różnych kolorach.

Posiadamy również stojaki i mocowania do hamaków, dzięki którym można je rozwiesić w dowolnym miejscu: tradycyjnie między drzewami, nad brzegiem basenu, na tarasie, w ogrodzie zimowym czy w domu.