Home » Instalacje dla budownictwa » Instalacje dla domu » Instalacje elektryczne, teletechniczne, gazowe i wodne »

Instalacje elektryczne, teletechniczne, gazowe i wodne

Instalacje elektryczne, teletechniczne, gazowe, wodne w tym c.o. i c.w.u, wod-kan, oraz systemy detekcji gazów niebezpiecznych.
Żadna z nowo powstających lub już istniejących budowli nie może obyć się bez instalacji zapewniających prawidłowe funkcjonowanie obiektu. Wychodząc temu zapotrzebowaniu naprzeciw świadczymy usługi w zakresie prac związanych z wykonywaniem instalacji elektrycznych, teletechnicznych, multimedialnych, gazowych, wodnych w tym c.o. i c.w.u, wod-kan oraz systemów detekcji gazów niebezpiecznych. W ramach kompletacji działań obejmujących tę tematykę wykonujemy projekty instalacji dla klientów indywidualnych. Wykonujemy również usługi na podstawie projektów dostarczonych przez klientów. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów wykonujemy również prace związane z modernizacją lub naprawą instalacji już istniejących. Bazując na wieloletnim doświadczeniu możemy podejmować się zadań nietypowych.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich klientów indywidualnych. Ponieważ każdy obiekt niezależnie od wielkości i przeznaczenia musi być wyposażony chociaż w najprostszą instalację.

Technologia i usługi

W ramach prac związanych z instalacjami elektrycznymi wykonujemy:

 • instalacje i roboty elektryczne wewnętrzne i zewnętrzne
 • instalacje odgromowe i przeciwprzepięciowe itp
 • instalacje inteligentnych domów
 • pomiary elektryczne.

W ramach prac związanych z instalacjami teletechnicznymi wykonujemy:

 • okablowanie strukturalne
 • instalacje domofonowe i wideofonowe,
 • instalacje sygnalizacji pożaru,
 • instalacje alarmowe wraz z telewizją przemysłową CCTV.

W ramach prac związanych z instalacjami multimedialnymi wykonujemy:

 • systemy konferencyjne i nagłaśniające,
 • okablowanie dla instalacji multimedialnych,
 • systemy prezentacji multimedialnych.

W ramach prac związanych z instalacjami gazowymi wykonujemy wszelkie instalacje gazowe wewnętrzne dla gazu ziemnego i płynnego. Mogą to być instalacje zasilające odbiorniki takie jak: urządzenia domowe, kotłownie i urządzenia grzewcze. Wykonujemy również instalacje na potrzeby przepływu czynników chłodniczych do klimatyzacji i pomp ciepła i in.

W ramach prac związanych z instalacjami wodnycmi w tym c.o. i c.w.u, wod-kan wykonujemy wszelkiego rodzaju prace związane z zaopatrzeniem i dystrybucją wody w obranym obiekcie.

W ramach prac związanych z instalacją systemów detekcji gazów niebezpiecznych w obiektach gdzie mogą pojawiać się wycieki gazów toksycznych lub stwarzających możliwość wybuchu, wyposażamy naszych klientów w sprzęt i wykonujemy instalacje chroniące ich mienie i życie mieszkających tam ludzi.