Home » Instalacje dla budownictwa » Instalacje dla biznesu » Systemy klimatyzacyjne i chłodnicze »

Systemy klimatyzacyjne i chłodnicze

W ramach działań obejmujących tę tematykę wykonujemy projekty instalacji klimatyzacyjnych i chłodniczych, zajmujemy się także realizacją dostarczonych przez klienta projektów. Kompletując ofertę dostarczamy proste i złożone rozwiązania systemów klimatyzacyjnych i chłodniczych. Dodatkowo oferujemy meble i urządzenia chłodnicze wytwarzane przez wielu producentów krajowych i zagranicznych. Proponujemy szeroki i zróżnicowany asortyment tych towarów w wersji standardowej, bądź w wersji odpowiadającej indywidualnym oczekiwaniom klienta (możemy wykonać tunele zamrażalnicze, komory chłodnicze, mroźnicze i klimatyczne o dowolnej, pożądanej wielkości, grubości ścian, o dowolnym pożądanym kształcie, systemie zamykania, przystosowane do rozmaitych systemów załadunku i wyładunku itp).

Technologia i usługi

Świadczymy usługi w zakresie wyposażania całych pomieszczeń – zarówno ich części reprezentacyjnej, ogólnodostępnej dla użytkownika (klienta), jak i części służbowej (gospodarczej) – w takie urządzenia jak: komory chłodnicze i mroźnicze, meble chłodnicze (szafy, regały, zamrażarki, witryny, bary, wyspy, systemy klimatyzacyjne, klimatyzatory). Ponadto świadczymy usługi doradcze z zakresu wymiany ciepła – klimatyzacji, chłodnictwa i wentylacji. Oferujemy rozwiązania “pod klucz” od projektu koncepcyjnego, wykonanie i opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Partnerzy i produkty

Naszą ofertę opieramy na rozwiązaniach liderów rynku chłodnictwa i klimatyzacji. Dostarczamy rozwiązania takich firm jak: ARNEG, OSCARTIELLE, TECFRIGO, ISA, FROSTEMILY, TRUE, DE RANIERI, BITZER, FRASCOLD, ALFA LAVAL, SAMSUMG, LG, AUX, CALDO, PANASONIC, FUJITSU, MDV, ACSON, TOSHIBA, DAIKIN i wielu innych.

Nasze doświadczenie

Naszą ofertę kierujemy do klientów takich jak: sklepy, supermarkety, salony sprzedaży, stacje paliw, restauracje, bary, kawiarnie, hotele, motele, kina, teatry, szpitale, apteki, hurtownie, urzędy, zakłady mięsne, piekarnie, cukiernie, firmy produkujące, przetwarzające i przechowujące artykuły spożywcze i inne towary szybko psujące się oraz do prywatnych użytkowników klimatyzatorów w domach, biurach i inni wymagający schłodzenia pomieszczeń. Na życzenie prześlemy konkretne przykłady.